Człowiek i panele

FOTOWOLTAIKA

DLA

MAZOWSZA

 

Dlaczego Fotowoltaika Jest Opłacalna Dla Twojego Domu ?

Czy Wiesz, Że Opłaty Za Prąd Mają Wzrosnąć jeszcze Bardziej ? Według Szacunków Specjalistów Opłata Mocowa Ma Wzrosnąć Łącznie Nawet Do 5,4 Mld Złoty Już w 2021 Roku. Wzrost Rachunków Gospodarstw Domowych Za Energię Zwiększy Się Nawet o 40-45 zł / MWh. A Tak Naprawdę To Dopiero Początek Podwyżek ! Już Teraz Możesz Zacząć Oszczędzać i Wyzwolić Się Od Drastycznych Podwyżek Za Prąd. Wystarczy Zdecydować Się Na Instalacje Fotowoltaiczną i Zacząć Cieszyć Się DARMOWĄ ENERGIĄ OD SŁOŃCA

Panele słoneczne na dachu
Instalacja słoneczna panel

Korzystaj Ze Swojej Energii

Kiedy Tylko Masz Na To Ochotę !

Dzięki Nowelizacji Ustawy OZE od 1 Lipca 2016 Roku, Możemy Korzystać z Tak Zwanego Sytemu Upustów Dla Osób Fizycznych, Który Daje Możliwość Korzystania z Energi Wytworzonej Przez Ciebie Na Własne Potrzeby ! W Pierwszej Kolejności Twój Dom Zużywa Energie Wytworzoną Przez Instalacje Fotowoltaiczną. Nadmiar Wytworzonej Energii Trafia Do Sieci Elektroenergetycznej, z Której Możesz Ją Odzyskać w 80 Lub 70 Procentach w Zależności Od Wielkości Instalacji, Kiedy Tylko Chcesz. 

Skorzystaj Póki Jeszcze Możesz !

Dzięki Dofinansowaniu 5000 Złoty Na Własną Instalacje Fotowoltaiczną i Uldze Termomodernizacyjnej, Twoja Instalacja Może Zwrócić Się Nawet w Ciągu 6 Lat a Potem Już Tylko CIESZYSZ SIĘ DARMOWĄ ENERGIĄ !

ZGARNIJ DARMOWĄ WYCENĘ OD PROJEKT INSTAL

Dziękujemy za przesłanie!