Człowiek i panele

FOTOWOLTAIKA

DLA

MAZOWSZA

 

Dlaczego Fotowoltaika Jest Opłacalna Dla Twojego Domu ?

Czy Wiesz, Że Opłaty Za Prąd Mają Wzrosnąć jeszcze Bardziej ? Według Szacunków Specjalistów Opłata Mocowa Ma Wzrosnąć Łącznie Nawet Do 5,4 Mld Złoty Już w 2021 Roku. Wzrost Rachunków Gospodarstw Domowych Za Energię Zwiększy Się Nawet o 40-45 zł / MWh. A Tak Naprawdę To Dopiero Początek Podwyżek ! Już Teraz Możesz Zacząć Oszczędzać i Wyzwolić Się Od Drastycznych Podwyżek Za Prąd. Wystarczy Zdecydować Się Na Instalacje Fotowoltaiczną i Zacząć Cieszyć Się DARMOWĄ ENERGIĄ OD SŁOŃCA

Instalacja słoneczna panel
Panele słoneczne na dachu

Korzystaj Ze Swojej Energii

Kiedy Tylko Masz Na To Ochotę !

Od1 kwietnia 2022 r., czyli po zmianie systemu rozliczeń z opustów na net billing. Nowe rozliczenia prosumentów za sierpień 2022 pokazują, że fotowoltaika w nowym systemie netbilling jest dużo bardziej opłacalna niż w net-meteringu (system opustów). To wspaniała wiadomość dla prosumentów, rozliczających się już w nowym systemie net-billing. 

Nadwyżki energii sprzedajesz do sieci, które przynoszą wysokie zyski. Zwrot z inwestycji w fotowoltaikę jest dzięki temu krótszy. Klienci, którzy zdecydują się teraz na instalację fotowoltaiczną zyskają tani, ekologiczny prąd i stworzą najlepszą lokatę, a dodatkowo za każdą 1 kWh energii przekazaną do sieci otrzymają nawet 1,02 zł do swojego portfela prosumenckiego!

Skorzystaj Póki Jeszcze Możesz !

Dzięki Dofinansowaniu MÓJ PRĄD 4.0 Możesz Zyskać Aż 4000 Złoty! Na Własną Instalacje Fotowoltaiczną i Uldze Termomodernizacyjnej, Twoja Instalacja Może Zwrócić Się Nawet w Ciągu 6 Lat a Potem Już Tylko CIESZYSZ SIĘ DARMOWĄ ENERGIĄ !

ZGARNIJ DARMOWĄ WYCENĘ OD PROJEKT INSTAL

Dziękujemy za przesłanie!