Nowoczesny salon

Przenieś Się w Strefę Komfortu

OFERTA MAZOWSZE

Podnieś Swój Komfort Życia Poziom Wyżej

Podstawową zaletą posiadania klimatyzacji w domu jest komfort termiczny. Utrzymanie temperatury na komfortowym poziomie jest niezbędne zarówno w pracy jak i podczas wypoczynku. Pamiętajmy, że klimatyzacja pozwala nie tylko zadbać o samopoczucie, ale też zwiększa bezpieczeństwo zdrowotne podczas upałów. Bardzo wysokie temperatury to duże niebezpieczeństwo dla osób borykających się z problemami kardiologicznymi czy też z układem oddechowym. Osobom z wspomnianymi schorzeniami zaleca się wręcz jej posiadanie. Pamiętajmy, że nowoczesne urządzenia wyposażone są w szereg czujników, które wykrywają nie tylko poziom temperatury, ale też wilgotności powietrza czy stopień zanieczyszczenia. Klimatyzator jest w stanie samodzielnie dopasować parametry do warunków. Zaznaczamy również, że klimatyzator nie tylko dba o obniżenie temperatury, ale też o jej podwyższenie. Urządzenia te idealnie sprawdzają się w sezonie przejściowym, gdy stałe grzanie nie jest jeszcze potrzebne.

 

Klimatyzacja w domu - czy warto?

 

Jak już wspomniano, klimatyzator wykrywa również stopień zanieczyszczenia powietrza a więc dba o jego, jakość. Klimatyzatory zapewniają stały dostęp świeżego powietrza, pobieranego z zewnątrz. W trakcie upałów, kiedy to rzadko decydujemy się na otwarcie okien sprawdzą się idealnie. Przydają się również w budownictwie, w miejscach gdzie otwarcie okien jest niemożliwe. Pamiętajmy, że jakość powietrza to nie tylko zanieczyszczenia, ale też wilgotność powietrza. Odpowiednia wilgotność jest ważna dla osób chorych – np. borykających się z astmą jak i zdrowych. Część klimatyzatorów posiada również opcję jonizowania powietrza, dzięki czemu jest ono bardziej świeże i pozbawione szkodliwych wirusów i drobnoustrojów.

Odpowiednia, jakość powietrza przekłada się bezpośrednio na komfort życia. Zarówno funkcjonowanie w ciągu dnia jak i sen w nocy jest utrudniony, jeśli w pomieszczeniu panuje wysoka temperatura. Dbając o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu zyskujemy sen lepszej, jakości a tym samym lepiej wypoczywamy.

Wybierając Nas Tylko Zyskasz !

Projekt w Cenie

Darmowy Audyt

Darmową Wycenę

Profesjonalni Montażyści

Fachowe Doractwo w Wyborze Urządzenia

Skontaktuj Się z Nami 

 Roman Brewczyński
tel. 511 020 941
biuro@projekt-instal.com